Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Borszyn Wielki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Mielżyńskich

Pawłowice(Borszyn Wielki + 20 km)

480 000 zł165 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Lokal mieszkalny z osobnym wejściem na posesje w Pawłowicach przy ulicy Mielżyńskich. Podwórek o powierzchni 65 m2. Garaż i pomieszczenie gospodarcze 23m2 Dwa wejścia do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Leszno

Podwale,Leszno(Borszyn Wielki + 19 km)

569 000 zł63,16 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno(Borszyn Wielki + 19 km)

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Święciechowa(Borszyn Wielki + 23 km)

194 560 zł1 216 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Ostatnia działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Święciechowa o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Leszno

Leszno(Borszyn Wielki + 19 km)

1 050 000 zł184,70 m² 5 684,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Milan home - Oferuje na Sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Wilkowice, gmina Lipno, woj.Wlkp. Piękny Komfortowy dom do wykończenia według własnej aranżacji. 6 dużych ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Góra

Kajęcin,Góra(Borszyn Wielki + 7 km)

159 000 zł1 047 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 1047m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 1272/17 zlokalizowana w Górze, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice(Borszyn Wielki + 25 km)

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dwa lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia lokalu 93,6m2, działka-ok 310m2 Standard wykończenia Ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi: wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Graniczna

Leszno(Borszyn Wielki + 19 km)

2 100 000 zł16 900 m² 124,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ciekawa działka rolna granicząca z lasem położona w Lasocicach niedaleko węzła Leszno-Zachód. Przeznaczenie w Studium tereny o wiodącej funkcji obsługi rolnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Aleja Jagiellonów

Centrum,Góra(Borszyn Wielki + 7 km)

940 000 zł205 m² 4 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Góra, komfortowy dom z lokalem użytkowym, 298 m2, sprzedam, 940 000 zł. Na sprzedaż dom o powierzchni 205 m2, z lokalem użytkowym o powierzchni 48 m2 (możliwość zrobienia części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Leszno(Borszyn Wielki + 19 km)

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji, leszno Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borszyn Wielki

Borszyn Wielki,dolnośląskie

89 000 zł85 m² 1 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Parterowy lokal mieszkalny - 7 km od góry cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 85 m2. Cena sprzedaży wynosi 89,000 zł. Mieszkanie znajduje się w domu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij